Vito Grande degustační balíček káva zrnková 3 x 1 000 g

Vito Grande Gran Miscela Bar

je Italské espreso s příjemnou a intenzivní chutí, znamenitá káva se skvostnou krémovou pěnou a středním obsahem kofeinu. Vito Grande Gran Miscela Bar je kvalitní směs z 80% Arabica (Brazilie a centrální Amerika) a 20% indonéská Robusta.

80% Arabica
20% Robusta 

+++ plná chut
+++ výborná pěna
+++ střední obsah kofeinu
+++ vhodná pro všechny automatické kávovary
+++ velmi dobrá pro espresso, latte nebo cappuccino
+++ dobrá jako snídaňová káva

 

Skladujte v suchu, chraňte před teplem a sluncem.

 

Vito Grande,Kollárova 258/12,Plzeň

 

Vito Grande Rosso
Originální a exkluzivní káva z Apeninského poloostrova. Čím je tak jedinečná? Zejména díky své výrazné, kořeněné a krémové chuti. To je třeba zkrátka vyzkoušet! S klidem však můžeme říct, že uspokojí i skutečné kávové znalce.

Kvalita ve všech ohledech
Vito Grande Espresso Rosso je směsí dvou nejkvalitnějších kávových odrůd. Máme na mysli samozřejmě druhy Arabica a Robusta. Zastoupeny jsou v poměru 60% ku 40%. To kávě dodává plnou a intenzivní chuť i bohatou pěnu. Co se týče obsahu kofeinu, drží se Espresso Rosso ve zlatém středu.

Klíčem k získání té nejlepší kávy je také způsob jejího zpracování. Kávová zrna Vito Grande jsou pražena speciální metodou, pří níž zůstávají velmi suchá. Což je vzhledem k jejím neobyčejným chuťovým vlastnostem naprosto perfektní.

Příprava
Zrnková káva Vito Grande Espresso Rosso je vhodná k přípravě ve všech automatických kávovarech. Tvoří také ideální základ pro italské kávové speciality jako espresso, cappuccino či latte macchiato.

 

Vito Grande Blu
Naše originální a exkluzivní káva z Apeninského poloostrova. Spojení intenzivní chuti a skvostné krémové pěny jí dělá doslova neodolatelnou. Kávu Vito Grande zkrátka musíte vyzkoušet. Jsme si jisti, že uspokojí i ty největší kávové znalce!

Neobyčejná kávová směs
Espresso Blu je neobyčejnou směsí dvou nejkvalitnějších kávových odrůd. Patří mezi ně samozřejmě Arabica a Robusta z těch nejlepších světových plantáží. A to v zastoupení 70% ku 30%. Káva má i přes tuto kombinaci střední obsah kofeinu. Nejedná se proto o klasického „zabijáka“, ale o jemnou a příjemnou kávu k posezení s přáteli.

Její tolik typické chuťové vlastnosti jsou výsledkem také kvalitního zpracování. Káva Vito Grande je pražena tzv. suchým způsobem. Zrna jsou díky tomu jen nepatrně vlhká a snáze získají „tu“ krásnou hnědou barvu.

Příprava
Káva Vito Grande Espresso Blu je vhodná k přípravě ve všech automatických kávovarech. Jako skvělý základ poslouží také k nejrůznějším italským kávových specialitám jako espresso, latte či cappuccino.

 

Obrázek je ilustrativní, obal produktu a etiketa se může lišit v návaznosti na výrobní šarži.  

 


Mohlo by Vás zajímat

Informace pro Vás

Nejprodávanější

http://
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.letitapp.vitogrande
https://apps.apple.com/cz/app/vito-grande/id1624384118?l=cs

Provozovatel webu, Vito Grande s.r.o., se sídlem Kollárova 259/12, 301 00 Plzeň, IČ: 056 03 251, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím