O Vito Grande

 Eshop se zrnkovou kávou prodej zrnkové kávy na internetu online.

  • Vito Grande je nová káva, která se uchází o přízeň primárně na českém trhu. Následně bude expandovat do střední a východní Evropy.

 

  • Káva Vito Grande má za cíl uspokojit jak náročné, tak i konzervativní spotřebitele.

 

  • Zrnková káva Vito Grande má exkluzivní balení ve neprůhledném vrstveném sáčku, který zachovává kávě původní aroma a zabraňuje přístupu světla a vzduchu. Takto balená káva Vito Grande splňuje požadavky na zachování jedinečnosti nejen na trhu, ale i u Vás v domácnosti. Kávu uchovávejte na suchém a chladném místě.

 

  • Velkoobchodní balení kávy Vito Grande je v sáčku o hmotnosti 1000g. Je určeno pro bary, restaurace a kavárny, ale může si ji objednat i spotřebitel do domácnosti.

 

  • Balení kávy Vito Grande v sáčku o hmotnosti 250g je určeno pro labužníky, kteří si chtějí jednotlivé druhy kávy nejprve vyzkoušet a následně objednat požadované množství dle chuti, kterou si vybrali.

 

  • Káva Vito Grande pochází převážně z italských pražíren v malých šaržích. Proto je nabídka kávy Vito Grande obměňována a může se lišit. Odlišnost je způsobena rokem sklizně, kvalitou úrody, počasím během zrání, atd..

 

  • Káva Vito Grande nebude vždy stejná jako např. europivo. Nabídka kávy Vito Grande se bude měnit dle oblíbenosti spotřebitelů. Budou uváděny jak novinky kávy Vito Grande, tak omezené šarže kávy Vito Grande, ale současně se budeme snažit o zachování dostupnosti nejvíce poptávaných druhů kávy Vito Grande.

 

  • Prodejem kávy se zbýváme již mnoho let a provozujeme kamenný obchod s kávou, čajem a vínem v Plzni. Kávu Vito Grande proto doporučujeme jako exkluzivní !   

     

      Přejeme Vám, ať Vám nová káva Vito Grande chutná !

 

 káva

 

AKCE eshopu se zrnkovou kávou - dny Vito Grande:

  • Vážení přátelé dobré kávy,

 ESHOP KÁVA

U této příležitosti jsme zlevnili celý sortiment kávy Vito Grande a to o jednotnou slevu.

 

  • Akce platí do vyprodání zásob uřčených pro prezentaci kávy Vito Grande na dny Vito Grande (100ks balení / druh / gramáž).

Objednávat můžete již nyní na adrese www.vito-grande.cz.

 

Všechny objednávky budou vyřízeny poslupně dle termínu doručení. Přímý nákup v kamenné prodejně s možností

platby kartou, nebo hotově. VO zákazníci a gastro odběratelé budou zavezeni zbožím ve standardních termínech.

 

Dobrou chuť a příjemný zážitek Vám přeje tým Vito Grande

 

 

prodej kávy

 

Prodej kávy online na internetu je pohodlný způsob, jak si ušetřit penize a čas. Tímto způsobem budete mít vždy kvalitní zrnkovou kávu na dosah po pár proklicích. Vše pro Váš kávovar vždy zajistí spolehlivý dodavatel zrnkové kávy na internetu: Vito Grande.  

 

 Eshop se zrnkovou kávou: Vito Grande Eshop prodej kávy: Vito Grande  Prodej zrnkové kávy

Informace pro Vás

Nejprodávanější

http://
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.letitapp.vitogrande
https://apps.apple.com/cz/app/vito-grande/id1624384118?l=cs

Provozovatel webu, Vito Grande s.r.o., se sídlem Kollárova 259/12, 301 00 Plzeň, IČ: 056 03 251, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím