Parametry zboží

Druh kávy: zrnková
Hmotnost: 1000 g
Požadované vlastnosti: arabica + robusta


Vito Grande Gran Miscela Bar káva zrnková 1000 g

Exotická kávová směs ze dvou kontinentů - 80% Arabica z Jižní Ameriky a 20% Robusta z Indonésie. Hlavním poznávacím znamením Gran Miscela Bar je lískooříšková dochuť, výtečná krémová pěna a střední obsah kofeinu.

 

Vito Grande Gran Miscela Bar káva zrnková 1000 g

 

Naše originální zrnková káva z Itálie je skutečná delikatesa. Tou jí dělá především bohatá krémová pěna s lískovým oříškem. Pokud si na kávě rádi pochutnáte, rozhodně neváhejte.

 
Exotická kávová směs
 

Balení Gran Miscela Bar obsahuje kávová zrna z vyhlášených světových plantáží - Brazílie, centrální Ameriky a Indonésie. I přes poměr 80% Arabica a 20% Robusta si káva udržuje střední obsah kofeinu. Je to proto káva, kterou si můžete bez následků vychutnat téměř v jakoukoliv denní dobu.

 

Skvělá chuť ale není pouze dílem kvalitních zrn. Stejně důležité je také odpovídající zpracování. Káva Vito Grande se praží tzv. suchým způsobem. Zrna díky tomu získají plnou chuť a také zdravou hnědou barvu.

 

Příprava

 

Káva Vito Grande Gran Miscela Bar je vhodná k přípravě ve všech automatických kávovarech. Jako skvělý základ poslouží také k nejrůznějším italským kávových specialitám jako espresso, latte či cappuccino.

Požadujete kvalitu za všech okolností! Objednejte si exkluzivní kávu Vito Grande ještě dnes. 

 

 

Obrázek je ilustrativní, obal produktu a etiketa se může lišit v návaznosti na výrobní šarži.  

 

Skladujte v suchu, chraňte před teplem a sluncem.

 

Vito Grande,Kollárova 258/12,Plzeň


Mohlo by Vás zajímat

Informace pro Vás

Nejprodávanější

http://
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.letitapp.vitogrande
https://apps.apple.com/cz/app/vito-grande/id1624384118?l=cs

Provozovatel webu, Vito Grande s.r.o., se sídlem Kollárova 259/12, 301 00 Plzeň, IČ: 056 03 251, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím