Vito Grande 2. degustační balíček káva zrnková 3 x 1 000 g

Vito Grande 100% Arabica káva zrnková 1000 g

Exkluzivní káva pro skutečně náročné zákazníky. Jedná se o směs pěti zrn z Jižní a Střední Ameriky. Qualitá Oro má fantastickou chuť, kterou doplňuje krásně plná pěna. To jsou vlastnosti, které od kávy požadují ti největší znalci!

TOP Arabica
Káva má 100% podíl odrůdy Arabica. Tu netřeba nijak zdlouhavě představovat. V případě Vito Grande se jedná o ta nejlepší kávová zrna z nejvyhlášenějších plantáží Mexika, Kuby, Kolumbie, Kostariky a Brazílie, která podléhají přísným kontrolám jakosti. Káva je proto skutečnou delikatesou s jemným polibkem exotiky.

Díky svému složení, obsahuje menší procento kofeinu. Přesto se však řadí mezi silné kávy. Jednoduše si tak najde své místo mezi vašimi ranními rituály a perfektně vás připraví na celý den!

Příprava
Zrnková káva Vito Grande Qualitá Oro je vhodná pro přípravu ve všech automatickým kávovarech. Je velmi dobrá pro přípravu nejrůznějších italských kávových specialit jako espresso, cappuccino či latte macchiato.

 

Vito Grande Rosso káva zrnková 1000 g

Originální a exkluzivní káva z Apeninského poloostrova. Čím je tak jedinečná? Zejména díky své výrazné, kořeněné a krémové chuti. To je třeba zkrátka vyzkoušet! S klidem však můžeme říct, že uspokojí i skutečné kávové znalce.

Kvalita ve všech ohledech
Vito Grande Espresso Rosso je směsí dvou nejkvalitnějších kávových odrůd. Máme na mysli samozřejmě druhy Arabica a Robusta. Zastoupeny jsou v poměru 60% ku 40%. To kávě dodává plnou a intenzivní chuť i bohatou pěnu. Co se týče obsahu kofeinu, drží se Espresso Rosso ve zlatém středu.

Klíčem k získání té nejlepší kávy je také způsob jejího zpracování. Kávová zrna Vito Grande jsou pražena speciální metodou, pří níž zůstávají velmi suchá. Což je vzhledem k jejím neobyčejným chuťovým vlastnostem naprosto perfektní.

Příprava
Zrnková káva Vito Grande Espresso Rosso je vhodná k přípravě ve všech automatických kávovarech. Tvoří také ideální základ pro italské kávové speciality jako espresso, cappuccino či latte macchiato.

 

Vito Grande 100% Robusta káva zrnková 1000 g

Káva pro ty, kteří nemají rádi kompromisy. Tato kávová směs je zdárným příkladem, že i mezi 100% robustami lze najít dokonale čistou a chutnou směs zrn z Indie, Vietnamu a Afriky. Káva byla vytvořena pro milovníky silné kávy s dlouhotrvající dochutí. Vzhledem k vyššímu obsahu kofeinu ji doporučujeme jako snídaňovou či dopolední kávu.

 

Obrázek je ilustrativní, obal produktu a etiketa se může lišit v návaznosti na výrobní šarži.  

 

Skladujte v suchu, chraňte před teplem a sluncem.

 

Vito Grande,Kollárova 258/12,Plzeň

 


Mohlo by Vás zajímat

Informace pro Vás

Nejprodávanější

http://
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.letitapp.vitogrande
https://apps.apple.com/cz/app/vito-grande/id1624384118?l=cs

Provozovatel webu, Vito Grande s.r.o., se sídlem Kollárova 259/12, 301 00 Plzeň, IČ: 056 03 251, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím