Vito Grande 100% Robusta káva zrnková 1000 g

Pokud chcete opravdovou sílu, je pro vás káva tvořená 100% Robustou přímo ideální. Navíc vás překvapí dlouhotrvající aroma a skvělá crema. Zkrátka kvalitní káva po všech stránkách.

 

Vito Grande 100% Robusta káva zrnková 1000 g
Káva bez jakéhokoliv kompromisu. Potřebujete-li “nakopnout” před náročným dnem je Vito Grande správnou volbou. Kávová zrna pocházejí z Indie, Vietnamu a Afriky - neboli tradičních pěstitelů kávovníku. Jsme si jisti, že si tuto dokonale čistou směs lehce zamilujete.

 

Neobyčejná síla
Směs byla vytvořena speciálně pro pijáky, kteří od kávy vyžadují dvě věci - sílu a dlouhotrvající dochuť. To se odráží ve vyšším obsahu kofeinu. Doporučujeme jí proto jako ranní či dopoleční kávu.

 

Příprava
Káva Vito Grande 100% Robusta je vhodná k přípravě ve všech automatických kávovarech. Jako skvělý základ poslouží také k nejrůznějším italským kávových specialitám jako espresso, latte či cappuccino.

 

 

Obrázek je ilustrativní, obal produktu a etiketa se může lišit v návaznosti na výrobní šarži.  

 

Skladujte v suchu, chraňte před teplem a sluncem.

 

Vito Grande,Kollárova 258/12,Plzeň

 


Mohlo by Vás zajímat

Informace pro Vás

Nejprodávanější

http://
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.letitapp.vitogrande
https://apps.apple.com/cz/app/vito-grande/id1624384118?l=cs

Provozovatel webu, Vito Grande s.r.o., se sídlem Kollárova 259/12, 301 00 Plzeň, IČ: 056 03 251, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím