Pellini degustační balíček káva zrnková 3 x 1000 g

Pellini Espresso Bar 82 Vivace káva zrnková 1000 g
Základ receptury směsi výchází ze svého úspěšného předchůdce, ale mistr pražič zde použil o třídu kvalitnější druhy Jihoamerických káv Arabica. Pro všechny druhy káv Pellini stejně tak i pro druh Vivace je příznačné pomalé a rovnoměrné pražení, při kterém se zrna praží do tmavého stupně, díky čemuž káva získá výraznou a silnou chuť. Káva se hodí do automatů a k přípravě kávových mléčných specialit. Pražírna Pellini S.p.A., založená roku 1922 ve Veroně, se vyznačuje maximální snahou o kvalitní kávu. Silná vůle a odhodlanost řídila každé rozhodnutí firmy a projevila se ve všech jejich aktivitách týkajících se vývoje, kvality produktů a celosvětové spolupráce. Káva Pellini jako jedna z mála italských káv nese certifikací Kosher na všechny své produkty.

 

Pellini TOP 100% arabika zrnková káva 1000 g
Pellini Top patří do nejvyšší třídy, kterou Pellini nabízí. 100% Arabika Pellini Top se vyznačuje čokoládovými tóny, jemnou, až hedvábnou chutí, která Vás doslova pohladí po jazyku a jen velmi decentní kyselinkou. Pellini Top je krásnou ukázkou toho, jak může chutnat skutečně skvěle připravená 100% Arabika. Velmi přísné techniky zpracování Vám zaručují, že Pellini Top je káva vhodná pro celodenní popíjení, neboť nikdy nesmí obsahovat více než 1,7% kofeinu. Zrna Arabiky jsou ze Latinské Ameriky. Praženo tradiční pražírnou v Bussolengu.

 

Pellini Espresso Bar Cremoso káva zrnková 1000 g
Novinka italské pražírny Pellini! Čím je tak nová? Především velice specifickou, ale vyváženou chutí bez známek kyselosti. Zároveň vás dostane velmi bohatou cremou i silným aroma. Vlastnosti vysoce kvalitní kávy!

Káva je směsí druhů Arabica a Robusta v poměru 80% a 20%. Zrna pocházejí z Latinské Ameriky (Arabica), Asie (Robusta) a Afriky (Robusta). V těchto oblastech se nacházejí vyhlášené plantáže s perfektními podmínkami pro pěstování kávovníku.

Zrnková káva Pellini je pražena v tradiční pražírně v Bussolengu. A její tradice sahá až do roku 1922. Tato značka se vždy zaměřovala na kvalitu, což se projevuje ve všech sférách. Díky tomu si tuto kávu můžete vychutnat až ve 30 zemích světa.

 

Skladujte v suchu, chraňte před teplem a sluncem.

 

  Pellini Caffe S.p.A. Sede e stabilimento:Via 1 Maggio,8,37012-Bussolengo Verona-Itallia

 

 


Mohlo by Vás zajímat

Informace pro Vás

Nejprodávanější

http://
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.letitapp.vitogrande
https://apps.apple.com/cz/app/vito-grande/id1624384118?l=cs

Provozovatel webu, Vito Grande s.r.o., se sídlem Kollárova 259/12, 301 00 Plzeň, IČ: 056 03 251, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím