Lucaffe Mr. Exclusive 100% Arabica káva zrnková dóza 250 g

Exkluzivní káva z dílny italských mistrů Lucaffe. Tato společnost platí na severu Apeninského poloostrova za jednu vůbec z nejlepších. Tento druh to potvrzuje svojí jemnou, měkkou a silně aromatickou chutí. Jsme si jisti, že zachutná i vám!

Exkluzivní káva již podle názvu

Káva Mr. Exclusive je 100% Arabica pražená z rovnoměrně rozdělených a tříděných kávových zrn. Ty mají původ na vyhlášených plantážích Jižní a Střední Ameriky. To znamená, že zrají v těch vůbec nejlepších podmínkách. Základem chuťových vlastností této kávy je jemné pražení.

 

Lucaffe je s námi již od roku 1996, kdy si jejím otevřením splnil sen znalec kávy Luca Venturelli. V Itálii se říká, že za jeho úspěchem stojí „šestý smysl“. Co může být větší kompliment?

Příprava

Káva přichází ve velmi stylové dóze, a je vhodná k přípravě v kávovarech s mlýnkem. Jako základ je perfektní na pravé espresso.

 

Skladujte v suchu, chraňte před teplem a sluncem.

 

  Lucaffe Venturelli Gian S.r.L. Via del Porto, 7 25080 Padenghe sul Garda (BS) Italy


Mohlo by Vás zajímat

Informace pro Vás

Nejprodávanější

http://
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.letitapp.vitogrande
https://apps.apple.com/cz/app/vito-grande/id1624384118?l=cs

Provozovatel webu, Vito Grande s.r.o., se sídlem Kollárova 259/12, 301 00 Plzeň, IČ: 056 03 251, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím