Lavazza Qualitá Oro káva zrnková 6 x 1000 g

Káva pro náročné zákazníky! Pochází z exotické Střední Ameriky a zpracovávána je v elegantní Itálii. Respektive v Turíně, tradiční společností Lavazza. Už jen to, že projde těmito „kávovými“ destinacemi, je známkou kvality.

Luxusní kávová zrna z Latinské Ameriky

Zrnková káva Qualitá Oro je 100% odrůda druhu Arabica. Vybírané kávové boby jsou neobvykle sladké a pocházejí z těch nejlepších plantáží Střední Ameriky. Můžete se proto těšit na skutečně luxusní zážitek. Chuť kávy je velmi intenzivní, avšak stále jemná i pro ty nejzhýčkanější jazýčky. Neobsahuje totiž tak velké procento kofeinu. Jak už je u exkluzivní kávy zvykem, dostane vás také silné aroma.

Co by však byla ta nejkvalitnější kávová zrna bez patřičného zpracování? Tím si jsou samozřejmě na Apeninském poloostrově jasně vědomi. Pražení je na škále intenzity střední a probíhá tzv. vzduchem. To znamená, že jsou všechna zrna propražena rovnoměrně bez náznaku poškození. Káva si díky těmto technikám zachová svoji nezaměnitelnou nasládlou chuť.

Příprava

Káva Qualitá Oro je vhodná ke všem druhům přípravy. A také jako základ k nejrůznějším italským kávovým specialitám jako espresso, cappuccino či latte macchiato.

NEW DESIGN !

 

Objednejte si exkluzivní zrnkovou kávu za skvělou cenu ještě dnes!

 

Skladujte v suchu, chraňte před teplem a sluncem.

 

Luigi Lavazza S.p.A. Via Bologna, 32 - 10152 Torino - Italia


Mohlo by Vás zajímat

Informace pro Vás

Nejprodávanější

http://
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.letitapp.vitogrande
https://apps.apple.com/cz/app/vito-grande/id1624384118?l=cs

Provozovatel webu, Vito Grande s.r.o., se sídlem Kollárova 259/12, 301 00 Plzeň, IČ: 056 03 251, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím