Lavazza Espresso Qualita Rossa káva zrnková 6 x 1000 g

Italská káva světově proslulé značky Lavazza. Qualita Rossa je navíc jedním z neprodávanějších druhů, které tento tradiční výrobce z apeninského poloostrova může nabídnout. Důvodu jsou jednoduché. Skvělá chuť, uklidňující vůně a bohatá pěna.

Exotická duše

V této kávě se mísí brazilsko-africká exotika. Spojení těch nejlepších výběrových brazilských zrn Arabica a Afrických zrn Robusta dodává kávě nasládlou čokoládovou příchuť.  Další známkou skutečné kvality je samozřejmě také silné ale zároveň jemné aroma. A jelikož Qualita Rossa všechno toto má, jsme si jisti, že uspokojí i ty nejnáročnější z vás!

Kávová zrna mohou mít sebelepší kvalitu. Pokud však nejsou správně zpracována, vyjde jejich výjimečnost vniveč. To však není případ turínské firmy Lavazza. Způsob pražení vzduchem zajišťuje stejnoměrné propražení každičkého zrna bez jakéhokoli poškození.

Příprava

Zrnková káva Lavazza Espresso Qualita Rossa je více než vhodná jako základ k oblíbeným italským kávovým nápojům jako cappuccino, latte nebo espresso. Připravovat ji můžete také ve vašich automatických kávovarech.

 

Začínejte svůj den s kvalitní kávou! Objednávejte ještě dnes.


Mohlo by Vás zajímat

Informace pro Vás

Nejprodávanější

http://
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.letitapp.vitogrande
https://apps.apple.com/cz/app/vito-grande/id1624384118?l=cs

Provozovatel webu, Vito Grande s.r.o., se sídlem Kollárova 259/12, 301 00 Plzeň, IČ: 056 03 251, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím