Lavazza Espresso Barista Gran Crema káva zrnková 1000 g

Exkluzivní zrnková káva z dílny italského giganta Lavazza. Proč exkluzivní? Milovníky kávy po celém světě si totiž získala výraznou plnou chutí a nefalšovaným aroma pravého italského espressa. A tomu se jednoduše nedá odolat.

Úžasné chuťové vlastnosti

Káva je směsicí dvou vysoce kvalitních kávových odrůd. A sice tradičních druhů Arabica a Robusta. Ty jsou zastoupeny v poměru 70% a 30%. Tato kombinace kávě silně přidá na celkově intenzitě. Projevuje se však i na mírně vyšším podílu obsahu kofeinu. Zejména vám proto přijde vhod při brzkém ranním vstávání. A to, příznejme si, nikdy není jednoduché!

 

Je-li řeč o kvalitní kávě, musí se objevit také zmínka o jejím zpracování. Kvalitní kávová zrna bez správné úpravy zkrátka nikdy nenaplní svůj chuťový potenciál. To si ale turínská společnost Lavazza velmi dobře uvědomuje. Káva je proto vzhledem ke svým vlastnostem pražena středně a tzv. vzduchem. Výsledkem je rovnoměrné propražení každičkého zrna a nulové poškození.

Příprava

Kávu lehce připravíte v jakémkoli kávovaru. Již z názvu je patrné, že je perfektní pro přípravu pravého italského espressa, cappuccina či latte macchiato.

 

Dopřejte si pravou exkluzivní kávu ještě dnes!

 

Skladujte v suchu, chraňte před teplem a sluncem.

 

Luigi Lavazza S.p.A. Via Bologna, 32 - 10152 Torino - Italia


Mohlo by Vás zajímat

Informace pro Vás

Nejprodávanější

http://
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.letitapp.vitogrande
https://apps.apple.com/cz/app/vito-grande/id1624384118?l=cs

Provozovatel webu, Vito Grande s.r.o., se sídlem Kollárova 259/12, 301 00 Plzeň, IČ: 056 03 251, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím