Lavazza Caffé Super Crema káva zrnková 6x 1000 g

Zrnková káva právem patřící mezi exkluzivní kávy tradiční italské značky Lavazza. Této pocty se jí dostalo zejména pro její mírnou harmonickou chuť s exoticky kořeněnou vůní.

Exotická duše

Caffé Super Crema je směsicí dvou kávových odrůd. Jsou jimi Arabica z Jižní Ameriky a Robusta z Indonésie. Zastoupeny jsou v poměru 60% a 40%. Už tedy víte, odkud se vzaly ty velmi specifické chuťové vlastnosti? Jediný doušek na vás přenese pohodu a klid těchto slunečných oblastí.

Káva má v sobě ale i kus elegantní Itálie. Její zpracování totiž probíhá v olympijském městě Turín na severozápadě Apeninského poloostrova. To znamená jistou kvalitu. Zrna jsou totiž pražena vzduchovou technikou. To znamená rovnoměrné propražení každého zrna bez náznaku sebemenšího poškození.

Příprava

Lavazza Super Crema je vhodná především do automatickým kávovarů. Přímo ideální je jako základ na italské kávové speciality typu cappuccina či espressa.

NEW DESIGN !

 

Vyzkoušejte tuto příjemnou exotiku ještě dnes!

 

Skladujte v suchu, chraňte před teplem a sluncem.

 

Luigi Lavazza S.p.A. Via Bologna, 32 - 10152 Torino - Italia


Mohlo by Vás zajímat

Informace pro Vás

Nejprodávanější

http://
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.letitapp.vitogrande
https://apps.apple.com/cz/app/vito-grande/id1624384118?l=cs

Provozovatel webu, Vito Grande s.r.o., se sídlem Kollárova 259/12, 301 00 Plzeň, IČ: 056 03 251, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím